Estetik tasarım mükemmel uyum ArminDecor’da sizleri bekliyor.

  Ürün Açıklaması

Ahşap Uygulamalar

İstenilen ölçülerde ve özelliklerde üretim imkanı..

Ücretsiz Projelendirme:0544 789 35 28

 

 

Ayakkabı Mağaza Dekorasyon

 

Ayakkabı Raflarında Kalite

 

 

            Ayakkabı mağazalarına özel raflar konusunda, gerek görsel olsun, gerekse fonksiyonel olsun, en iyi modelleri tercih edebilirsiniz. Ayakkabı raf sistemleri kategorisinde, mağazanın genel dekorasyon tasarımı dikkate alınmaktadır. Bu dekorasyonla bir bütünlük oluşturan ürünlerimize ışıklandırma ekleyebiliriz. Çocuk ayakkabılarına özel ayakkabı rafları, erkek ayakkabılarına özel raflar ve bayan ayakkabılarına özel raflar, pratik bir şekilde firmamız tarafından üretilmektedir.

 

 

Ayakkabı Reyonları Ne İşe Yarar?

 

 

            Ayakkabınızın sayısına göre raf yaptırmak gerekir. Müşteriye sunum özellikleri düşünülerek hareket edilmektedir. Metal ayakkabılıklar, raflara özel olarak yerleştirilir. Bu ayakkabılıklar üzerinde ayakkabının teşhir edilmesi daha kolay olacaktır. Kanallı pano, kare, ışıklı ve alüminyum mağaza rafları, sizler için kısa zamanda hazırlayabiliriz. Hayallerinizdeki raf dekoruna uygun çalışmalarımız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tek parça özel raf siparişleri, lake kaplama, mat veya parlak özellikli kaplama veya mermer gibi dayanıklı malzemeli ile kaplanabilir. Ayakkabı mağaza dekorasyonu çalışmalarında, her ürüne özel, ürünü aydınlatmak için aydınlatma yapılabilir. Raf boyu, sıra sayısı ve doğru aydınlatma kategorisinde profesyonel olan firmamız, ayakkabı reyonları çalışmalarında, spor ayakkabıları için, özel tasarımlar meydana getirmektedir.

 

 

Ayakkabı Mağaza Dekorasyonu

 

 

            Raf dekorasyon çalışmalarında markaya özel çeşitler de vardır. Ayrıca, ayakkabıların fiyatlarını belirtecekseniz, fiyatı belirten raf çalışmaları da vardır. Yazı başlıkları çalışmalarını reyonların üst kısmına yerleştiren firmamız, ayakkabı satın almaya gelen müşteri için etkileyici tasarımları imal etmektedir. Dekor uyumlu renklere üretilen rafların en önemli özelliği kolay silinebilir özelliğidir. Bu nedenle, tercih edilen kaplamalar, silinebilir özellikte olması gerekir. Mağaza dekorasyonu çalışmaları için bu işin uzmanları tercih etmelisiniz. Firmamız, işin ehli ustalarla çalışarak, etkileyici çalışmalara imza atmaktadır. Boydan aynalı raf sistemlere uyumlu çalışmalarımız sayesinde, müşterileriniz ayakkabıyı beğenirken aynı zamanda aynadan ayakkabı uyum testini de yapabilir. Duvara asılan raf sistemiyle, ayakkabıları tek tek teşhir edebilirsiniz. Bu sistemlerde ışıklandırma da yapılabilir. Raf sistemlerinde klasik yöntemleri geride bırakan firmamız, şaşırtıcı ve etkileyici birçok modeli, sizler için satışa sunmuştur. Mağaza dekorasyon çalışmalarında, sıra dışı mükemmel çalışmalarımızı değerlendirebilirsiniz.

 

            Çok özel bir ayakkabı standı yaptırmak istiyorsanız, öncelikle iş yerinizin dekorunu bu çalışmalara göre değerlendirmelisiniz. Işıklandırmalar, spotlar ve özel efektler, bir ayakkabı mağazasının en önemli unsurları içerisinde yer almaktadır. Ayakkabı standları işlemlerinin başarılı bir şekilde değerlendirilmesiyle, etkileyici bir raf dekorasyonuna kavuşabilirsiniz. Raf sistemlerinin en önemli konularından biri, rafın doğru noktaya monte edilmesidir. Ustalarımız, iş yerinizin iç tasarımını dikkate alarak, raf dekorasyonu çalışmalarında en doğru yerleri tercih etmektedir. Mağazanızın geniş aynı zamanda kullanışlı olması için, en doğru raf tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

 

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.