Estetik tasarım mükemmel uyum ArminDecor’da sizleri bekliyor.

  Ürün Açıklaması

Metal Mağaza Raf Sistemleri

İstenilen ölçülerde ve özelliklerde üretim imkanı..

Ücretsiz Projelendirme:0544 789 35 28

Mağaza Dekorasyon

 

            Perakende sektöründe olmazsa olmazlardan biri mağaza dekorasyonu olmaktadır. Gelecek ile ilgili büyüme hedefi taşıyan ya da bayilik veren firmaların mağaza dekorasyonlarının çok iyi olması gerekmektedir. Özellikle de giyim mağazalarında dekorasyonun önemi büyüktür. Firma sahipleri mağaza tasarım konusunda titiz çalışmalar yürütmek istemektedir. Mağazanın kokusundan vitrine, rafına ve mağaza içerisindeki görsel tasarıma önem veren şirketler, dekorasyonlarını profesyonel ellere bırakarak bu konuya ne kadar önem verdiğini göstermektedir.

 

 

Mağaza Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

 

 

            Günümüzdeki mağazalarda ticaretin çok daha canlı olabilmesi için mağazaların dikkat çeken özelliklerinin olması gerekir. Mağaza ile ilgili her ayrıntıya dikkat edilerek mağaza standı hazırlanması gerekmektedir. Bu konuda son derece titiz çalışmalar yürüten firmamız, firmaların büyümesi ve sektörde söz sahibi olabilmesi için çalışmaktadır. Çoğu kişi mağaza tanıtımını sadece reklamlar ile yapmaktadır. Ancak reklamlar mağazanın gelişmesi için yeterli değildir. Mağaza tasarımının en iyi şekilde yapılması ve müşterilerin de en basitinden mağaza rafları etkisinde kalması gerekmektedir. Mağazanın görünümü direkt olarak müşteri sayısını etkilemektedir.

 

            Mağaza iç dekorasyonu hazırlanırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biri de mağazadaki kullanılacak olan mağaza raf sistemleri ile duvar renklerinin uyumlu olmasıdır. Hızlı perakende sektöründe çok önemli bir yere sahip olan dekorasyon doğru yapıldığı zaman müşteri sayısında da ciddi artışlar meydana gelebilmektedir. Dekorasyon işlemleri yapılırken dikkat ettiğimiz ilk kriterlerden birisi mağazanızın konumudur. Çünkü her mağazaya aynı duvar rafı ve modelleri uygulanmaz. Her mağazanın içeriğine ve bulunduğu konuma göre tasarımı değişmektedir.

 

            AVM’ de bir mağazanız var ise bu mağazanın dekorasyonunda mağazanın bulunduğu kat ve yürüyen merdivenlere mağazanın uzaklığı, cephe ile mağazanın girişinin belirlenmesi açısından önemlidir. Ayrıca tekstil rafları da bu özelliklere göre belirlenmekte ve konumlandırılmaktadır. Bu küçük sanılan ayrıntılar, mağazalarınızın gelişimi için son derece önemlidir. Müşterilerin ilgisi ilk olarak etkili bir vitrin ile çekilmektedir. Bu sayede müşterinin mağazaya girerek giyim rafları içerisinden gözünü alamaması sağlanır. Bu sistem ile müşterilerinizin içeride daha rahat vakit geçirmesi sağlanır.

 

            Mağaza içerisinde kullanacağımız askı raf sistemleri ve genel giyim raflarının mekânınıza, sektörünüze ve ürünlerine göre belirlenmesi gerekir. Bu çalışmalarımızı yaparken dikkat ettiğimiz en önemli nokta, dekorasyonlarımızın ürünlerinizin önüne geçmemesini sağlamaktır. Bu durum müşterilerinizin dikkatini dağıtacağı için her hizmetimizi dozunda olarak ayarlıyoruz. Mağaza içerisinde özellikle askı raf sistemlerine çok önem veriyoruz. Bu sayede müşterileriniz katlı ürünlerinizi incelerken sıkılmayacaktır. Mağazalarınızın içerisinde kullanacağımız orta stant dekorasyonu, müşterilerinizin sirkülasyonlarını engellemeyecek şekilde yapılmaktadır. Bununla beraber, genelce yüksek boylar da tercih etmiyoruz.

 

            Duvar sistemlerinde en çok satışın göz hizası civarında yapıldığının bilincinde olan firmamız, bu nedenle belirlenmiş olan noktaların üzerine çıkmamaktadır. Bu sistem ile amacımız, müşterilerinizin kolay bir şekilde ulaşabileceği ve bu sayede çok fazla yardıma ihtiyacı olmadan ürünü inceleyebileceği yüksekliği yakalamaktır. Raf sistemlerimizin hareket kolaylığı da mağaza dekorasyon hizmetlerimizin önemli bir parçasıdır. Ürünlerin sezonluk olarak ebat ve tarz değişikliğine uğrayacağı düşünülerek ona en uygun sistemlerin seçilmesi konusunda son derece hassas davranıyoruz. Bu sayede yaz aylarında sattığınız şortlar ile kış aylarında satmış olduğunuz montları aynı stantta sergileyebileceksiniz. Burada bir diğer ayrıntı raf ve ürün askılarından yedeklerinin olması gerektiğidir. Mağazanızda uzun duvar var ise, tek bir sistem ile bu duvarı tamamlamıyoruz. Bu durum, müşterinin ilgisinin tek bir noktadan sonra ilgisinin dağıtmaktadır. Bunun yerine ise farklı bir sergileme sistemi yaparak ayna gibi dikkat çekici eklemeler yapıyoruz.

 

 

Mağaza Dekorasyonunun Önemi Nedir?

 

 

            Oluşturduğumuz özgün mağaza tasarımları sayesinde müşterilerinizin ilgisi çekilerek alışveriş dürtüleri harekete geçirilmektedir. Modern mağaza tasarımlarını sizler ile buluşturan firmamız, sektörde bir adım önde olmanızı ve farkınızı ortaya koymanızı sağlamaktadır. Mağaza içerisinde sakin ve uyumlu bir atmosfer yaratan mağaza dekorasyonu, birbirini tamamlayan donanımlar ile hedef kitlenize en uygu hizmeti vermeniz sağlanmaktadır. Nasıl bir mağaza dekorasyonu hayal ettiğinize göre şekillendirdiğimiz hizmetlerimizin tamamı müşteri talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. Müşterilerimizin istekleri değerlendirerek bir örnek mağaza tasarımı hazırlanır ve siz değerli müşterilerimize sunulur. Eğer sizden de onay alır isek hemen mağazanızın dekorasyonuna başlıyoruz. Sizler de hayallerinizi gerçekleştirerek en iyi firma olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.